איך ספונטיול מתחברת לשביל?

בפני שביליסט מתחיל עומדים שני אתגרים משמעותיים. הראשון, איפה מתחילים להתכונן? הראש מוצף בשאלות ומחשבות ובאינטרנט יש כלכך הרבה מידע שאנחנו כבר לא יודעים מה נכון ומה לא. האתגר השני הוא הנושא החברתי: איך מוצאים שותפים לשביל? אנשים שאיתנו באותו הראש שיהפכו את החוויה לעוצמתית הרבה יותר.

אין ספק שלצאת לשביל ישראל זה פרוייקט מורכב שדורש הכנה קפדנית ומקיפה!

 

קהילת ספונטיול נכנסת בדיוק באתגרים האלו ומפצחת אותם.

  • יצרנו מקור מידע שמקיף את החוויה ב360 מעלות, מי שמגיע אלינו יוצא כשהוא יודע למה הוא נכנס. יוכל לתכנן את הימים שלו ביותר קלות ולהתחיל להניע את החוויה המטורפת הזו!
  • הקמנו קהילה של שביליסטים. קהילת קטנה ואינטימית שתעזור להתכונן, תפגיש אתכם עם אנשים חדשים, תנשוף בעורפכם על עוד אתם בדרכים (וגם אחרי) תעזור בצעדים הראשונים- ועוד.

 

איך מצטרפים?

בגלל שנדרשת הכרות עם המון ידע וגם הבנה של סטייט-אוף-מיינד, כרטיס הכניסה לקהילה הזו הוא להשתתף באחת מסדנאות הטיילות או ההכנה לשביל שרואי מעביר.
בסדנה תספגו את כל הבסיס, ואז בעזרת הקהילה תוכלו לפרוח באמת. לא תאמינו אילו דברים קורים אצלנו בקהילה.

מעוניינים להצטרף?

עיינו בפרטים לסדנה הבאה

מדורה קהילתית

כמו בירה עם חברים רק פי מיליון כוכבים

הטרק הקהילתי

כשחוויה פיזית ואנשים נפגשים

המלצות:

קורן, 22, הרצליה

אהלן, קוראים לי קורן ואני בן 22 מהרצליה. רציתי להמליץ לכם על סדנה להכנה לקראת שביל ישראל של ״ספונטיול״! 

את ההחלטה לצאת לשביל קיבלתי באופן די אימפולסיבי ועבר בערך שבוע וחצי מאז שקיבלתי אותה ועד שיצאתי, לא תכננתי שום דבר ואפילו לא היה לי מושג איך ומאיפה אני מתחיל להתכונן. 

במקרה קפצה לי מודעה בפייסבוק על הסדנה והחלטתי להירשם. 

הגעתי לסדנה לא מוכן בכלל ויצאתי בהרגשה שאני מוכן ב100% אחוזים (לפחות נפשית, על הפיזי אדבר בהמשך). יצאתי מהסדנה כשאני יודע מה הצעד הבא שלי ומה אני עושה בכל יום עד היציאה לשביל, מה אני אורז, איך אני אורז, על מה מוותרים ומה צריך לקנות, איפה קונים, איך יראה השבוע הראשון שלי וגם מה אני רוצה ומחפש להשיג ולהגשים במסע המטורף הזה.  

בסדנה עברנו יום ארוך מעניין ומקיף מאוד ובו למדנו את כל מה שאנחנו צריכים (ועוד קצת) כדי לצאת לשביל ולצלוח אותו בדרכנו. למדנו על שיטות לבשל בשטח, עזרה ראשונה, תכנון יום ומסלול, טריקים ושפצורים חשובים, ועל כל מה שקשור לציוד – מקנייתו ועד לאריזתו באופן יעיל ונכון. והחלק הכי חשוב- הכרנו חברים שפגשנו אחרי זה בשביל..

מבחינת הפן הפיזי, הסדנה כוללת יום הכנה ומציעה להצטרף לטיול הכנה אמיתי על מלא. אני וויתרתי ובדיעבד מתחרט. זה בדיוק המקום להבין פיזית מה זה טיול עם תיק על הגב, שינה ואוכל שטח וכו. כל הטעויות שאפשר לעשות עושים בטיול ומגיעים לשביל מוכנים באמת 🙂

פן נוסף שלא מובן מאליו בכלל- ההכנה והליווי לא נגמרים ביום או בטיול. הם ממשיכים במהלך השביל, יוצא לי להתייעץ עם רואי באופן אישי באופן כמעט יומיומי, על כל נושא שהוא! (אגיד גם שבהתחלה אפילו לא חשבתי לפנות אליו, והוא פנה אליי מתוך עניין ורצון אמיתי לדעת איך אני מסתדר 😊)

בקיצור, לכו להכנה ב״ספונטיול״, לא תתחרטו 💪🏻

הצטרפו אלינו לקהילה הדיגיטלית!

קהילת ספונטיול בפייסבוק​

קבוצת הדיונים, ההתייעצויות והשיח של חברי הקהילה. אם אתם עוד לא חברים בה, עכשיו זה הזמן!

הניוזלטר השבועי

אחת לשבוע מתפרסם ניוזלטר שבועי. תוכן של טיולים, מסעות והרחבת אזור הנוחות. המלצות והווית הטיולים

קבוצת דיונים בווצאפ

עדכונים בנוגע לנעשה בקהילה, ומקום לשאול שאלות ואנשים שזמינים אלינו תמיד.

הקבוצה השקטה בווצאפ

עדכונים (בלבד) על כל מה שקורה בקהילה.

ערוץ הטלגרם שלנו

כל מה שקורה בקהילה, המלצות, ועוד

ערוץ היוטיוב שלנו

כלים, הדרכות, לייבים כל הדרכים ללמוד ולהתפתח בתחום הטיולים

אינסטגרם

חוויות מבית ספונטיול. תמונות, סיפורים, רעיונות והגיגים.