016. חישוב מסלול מחדש

016. חישוב מסלול מחדש

השבועות האחרונים היו לי אינטנסיביים מאד. עשיתי איזונים לא טובים והלקתי את עצמי עצמי. תמיד הרגשתי חוסר. מרגיש כמו טובע בין משימות ויעדים, שרובם אמנם קשורים אלי ולשאיפותיי אבל ברור שהמשמעות של לטבוע במשימות היא להחטיא מטרה. המחוייבות כולה היא אמנם אל עצמי, שזה מסתדר יפה עם הרעיון של המסע שבחרתי לעצמי. אבל מחוייבויות רבות מצטלבות ואני מגיע למקום של חוסר ומרדף אחרי הזנב של עצמי.
לא לשם כך התכנסנו.

אז אחרי כמה ימים של מחשבות הגעתי למספר החלטות. לבינתיים הן מישבות את רוחי ובלי נדר יאפשרו לי להמשיך להתגלגל בלי להטריד את עצמי במה שלא אלא להנות ממה שכן.

רישומים באהבת הארץ. חוד עקב
מצוק הצינים ממעלה צין. יחד עם דעתי המלקה הגיע גם הרוח
  • החלטתי לכתוב פחות בבלוג. הרגשתי שהצלחתי לכתוב את חיי המסע בצורה תוססת ומעניינת, הביקורות שקיבלתי היו מחממות ונעימות. אבל הכתיבה שאבה ממני כוחות וזמן רבים. דעתי חגה סביב משימה זו ומנעה ממני לכתוב פוסטים אישיים ומהותיים יותר כמו זה, או מידעיים ועיניינים יותר כמו פוסטים אחרים שמופיעים על הדף הראשי (אלה הממוספרים). ובהתאמה החלטתי להשקיע ברשתות החברתיות וכך להכניס אתכם לחיי המסע.
רישומים באהבת הארץ. ראלף
חבר שבא השבוע. ראלף ומתוק ונחמד. כלב עדין. צ'ולה שטלתנית…
  • לטייל עם צ'ולה זה לא תמיד כיף. היא רודפת אחרי בעלי חיים כמו לביאה והיא תמיד חוזרת, למעט פעם אחת שהיא באמת נאבדה ופקח של הרשות מצא אותה. החשש שמא יקרה לה משהו כשהיא רצה אחוזת אמוק, החשש הקטן שהיא לא תחזור מלב-ליבו של המדבר הצחיח, מכרסמת. כשזה קורה אני עוצר הכל ומתיישב להפסקה ארוכה, גם אם הייתה כזו לא מזמן- שלפחות תדע לאן לחזור. לכן אני מטייל איתה בעיקר עם רצועה וזה מוציא מהכיף. מכאן נבעו שתי הבנות מהותיות: האחת, גם אם אני רוצה לטייל רגלי, אולי עדיף טיול רכוב. השניה, היא לא חייבת לטייל איתי. אפשר להשאיר אותה למשמרת ואפשר שהיא תשמור על הרכב. מעניין שהיא לא הייתה כזו בעבר ובטיולים היא הייתה רגועה יותר, אולי היא שינתה 'פאזה' בטיול לכלבת משמר אמיתית.
רישומים באהבת הארץ. לצערינו.. מתוקה שלי
לצערינו.. מתוקה שלי
  • אנתב את המצטרפים אלי לימים מרוכזים. אצא למסע של שלושה/ארבעה ימים גדושים ומושקעים בכל שבוע ובשאר הזמן אנוח. לא בהכרח אתמקם במקום אחד ואולי אפילו אנצל את הזמן הזה לבקר ולשמוע קהילות מעניינות ולבקר במקומות שנכונים לי. אולי קמפינג, אולי להתארח איפשהו. העיקר להיות בקצב נינוח ולנשום את המסע שלי, לנשום את עצמי.
    הרדיפה אחרי רשימת היעדים קשה ובעצם היא, גם היא, מוציאה מאיזון.
רישומים באהבת הארץ. מצוק הצינים
השמים יודעים גם להאיר… אפשר להוריד הילוך

שבוע הבא אני עתיד להעביר את הרכב טסט, בלי נדר. ואז יתחיל דף חדש. באופי שאני אני כזה- רץ. לרוב אני מצליח לתת תשומת לב ראויה לכל המחויבויות שלי, ולפעמים לא. זה שיעור חשוב על איזונים, בלמים ורדיפת הטוב. שלי.

שבת שלום לכולם!

 

רישומים באהבת הארץ.

רישומים באהבת הארץ.
רועות צאן. הר עקרוב
רישומים באהבת הארץ. צולה חיים שלי
לא פחות מהחיים שלי. צ'וליטה מתוקיתה.
תודה רבה שקראתם אין עליכם!
אשמח לשמוע את דעתכם דרך תגובה בסוף הפוסט. אם בא לכם לפרגן אתם/ן מוזמנים לעשות לייק וגם לשתף אותו בפלטפורמות השונות. אם נפתח לכם התיאבון לעוד תוכן איכותי תרדו עד לסוף הפוסט ושם מחכה לכם עוד חומר איכותי ומקורי במיוחד בשבילכם😎
נתראה בדרכים,רואי שגב

תגובה אחת

  1. המסע שלך, הוא בעיקר מסע אישי ורוחני. התובנות שעולות בך מלמדות שאתה פוסע בדרך הנכונה והמעצימה שלך. בהצלחה אלבי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים פופולרים

מה היא ספונטניות עבורך?

כל פעם שאני מסתכל על המילים האלו אני מתמלא בגעגועים לטיול הגדול שלי. הייתה לי חצי שנה שפשוט עשיתי מה שבא לי,

מים במדבר זה דבר מורכב

כמעט נתקענו בלי מים באמצע המדבר סתם, לא כזה דרמתי, אבל יש כאן סיפור עם מוסר השכל חשוב וכמה מחשבות על הובלת