מפגישים בין אנשים סביב עולם התוכן של טיולים

ספונטיול הוא שילוב מושלם בין אנשים וטיולים. שמנו לעצמינו את שני תחומי ההתמחות האלו ובעזרתם אנחנו מפגישים אלפי אנשים שיוצאים לטייל מדי חודש. ספונטיול נוסדה כדי לתת אלטרנטיבה אטרקטיבית לנטפליקס ולספה בבית.

אנשים

התחום הראשון הוא אנשים. להוציא אנשים מהבית זו משימת חיינו, לכן אנחנו מתייחסים לנושא הזה בכובד ראש ושואפים לייצר את החוויה האנושית המדוייקת ביותר. אנחנו משתמשים בטכנולוגיה שלרשותינו כדי לייצר בקרת איכות, בטיחות וביטחון אישי לכל המשתתפים. מעל הטכנולוגיה והרבה יותר חשוב- אנחנו רותמים חברי קהילה פעילים להוביל צוותים קהילתיים כדי לייצר מרחבים חברתיים אינטימיים יותר לפי דמיון בין המשתתפים. 

העבודה האנושית מרגשת ונושאת תשואות משמעותיות מטיול לטיול, מפוסט לפוסט.

טיולים

התחום השני הוא טיולים. אנחנו מאמינים שטיול הוא הכלי הכי פשוט ונכון לייצר מפגש בלתי אמצעי בין אנשים. אם בגלל שהטבע שהוא תמיד מרחב נעים, אם בגלל שההליכה מונעת מאיתנו לברוח למסך הטלפון כשלא נוח לנו ויש צורך להתמודד, אם בגלל הגירויים האטרקטיביים בעיניים, אם בגלל השקט בחוץ ואם בגלל החוויות המשותפות. כל אלה ועוד יוצרים מרחב שמאפשר לנו להרגיש בנוח ולפצח את הקליפה שלנו.

בתוך זה, אנחנו מבינים שיש סוגי טיול שונים ומשתנים וכל אדם מעדיף חוויה אחרת. לכן חשוב לנו לייצר פלטפורמה שמאפשרת למגוון האינסופי להתקיים. יום/יומיים, אוהבי/מטיבי -לכת, שבת/יום חול, שעה/שעתיים/שלוש שעות נסיעה מהבית, וכו' וכו' וכו'.

החיבור לאנשים והרצון לעזור בעולם התוכן של הטיולים הוביל אותנו:

 
אם אתם רוצים לקחת חלק במהפכה ולהשתתף בעשייה הספונטיולית,
כאן תמצאו את כל האפשרויות!

על היזמים

רואי שגב

רואי שגב, מנהל קהילות ויזם. עוסק בעולם החברתי-חינוכי מזה כעשור. חי את השטח ופוגש מטיילים כל הזמן. מנהל את 'שרונהאב' מרכז נוער ליזמות וחדשנות של עיריית תל אביב. | 0506883357 | roi@spontrip.co.il

טל רוטשטיין

טל רוטשטיין, מנהל תחום עסקי וטכנולוגי. עם נסיון עשיר בעולם הקמעונאות טיולים, בעלים של סוכנות שיווק דיגיטלי. | 0502446412 | talr2021@gmail.com

נפגש בדרכים!