009. אפשר לפתוח יומנים

009. אפשר לפתוח יומנים

אם כבר קיבלתי את הזכות ואנשים נכנסים וקוראים, אני מבקש לנצל את הבא ולציין את יום השנה להרצחו של יצחק רבין ז"ל שיחול מחר. מי יתן וכולנו נקבל את הצו ונתיישר לחיים סובלניים ומשותפים יותר. יהי זיכרו ברוך.

~~~~~

עוד חודש זה מתחיל. עוד חודש אני מתנתק ממציאות היום-יום ומתחיל פרק חדש בספר, פרק שאני כל כך כל כך מחכה לו! כבר תקופה ארוכה שאני מתרוצץ סביב נושא המסע והוצאתו לפועל, ואפשר לומר שאני מתקרב ליישורת האחרונה.. עוד לא שם, אבל מתקרב.
אני רוצה לשתף אתכם במחשבות וסיבות לקביעת המסלול כמו שהוא, וכמובן להראות לכם אותו!

אקדים ואומר שאני מתכנן בעיקר להיות ספונטני. לתכנן אבל להיות גמיש בתוכניות ולקפוץ על הזדמנויות שנראות ומרגישות נכונות.
עקרונות שלפיהם אתקדם במהלך המסע: פריחות, נדידות ציפורים וזרימות נחלים. מתוך הנחה שאנשים נשארים.
ובכן, חילקתי את מפת הארץ לאיזורים וכל איזור תחמתי בפרק זמן. אני שוקד ועובד על בנק מידע ומשתדל לעבות אותו כמה שיותר בטרם יציאתי למסע (כמובן שהוא ימשיך לתפוח גם אחרי). המידע מחולק לפי אותם איזורים. אותם איזורים, תכף תראו, אינם ספיציפיים אלא יחסית כלליים כדי שיאפשר לי את הספונטיות, התמקדות באיזורים לפי נקודות העניין וההרפתקאות שהם טומנים בחובם.
כל שבוע אתכנן את השבוע שאחריו, ככה גם אגיע מוכן לשבוע אבל גם לא אתקבע לתוכניות ואהיה 'פנוי להצעות' עד הרגע הכמעט אחרון.
בסופו של דבר יוצא, שגם אתם, יכולים לנצל את ההזדמנות ולשנות את תוכניותיי עד הרגע הכמעט אחרון… להציע, להצטרף, לחשוב וכו'. כמובן, כל עוד יש מקום ברכב- אתם מוזמנים. וגם אם לא- אולי נלך ברגל? אולי נשנה תוכניות? בקיצור- דינאמי- כמו שהבנתם.
קבלו אותו:לוז בתמונה

השורה העליונה מוקדשת לשותפים למסע. השניה לאיזורי הארץ ובשלישית מצויינים תאריכים בהם אעזוב הכל כדי לחוות אירוע שקורה בתאריך מסויים ולא יחזור (אשמח אם תעזרו לי לעבות את הארסנל).
כל שתצטרכו כדי להצטרף זה ליצור קשר ולסגור תאריכים:) אפשר כבר עכשיו ואפשר גם ברגע האחרון. אשמח לכמה שיותר שותפים, לכמה שיותר זמן. יהיה לי לעונג. צרו קשר

בחודש הקרוב אני עתיד לפגוש מורי דרך ומדריכים מהאיזורים בהם נותרתי עם חלל מידעי. לסיים לבנות את הקונסטרוקציה לרכב כדי שהחיים יהיו נוחים ונעימים, לטפל בו בפעם האחרונה לקראת, לסיים לבנות את הבלוג וכמובן להפרד מהמשפחה, מהחברים ומהשגרה.

זה שהמסע מתרחש כאן בארץ הופך את כל הארוע לפשוט יותר בהרבה מובנים אבל גם לקשה. הניתוק, חוסר הניתוק, הפיתוי לחזור, ההתמדה וההתקדמות ועוד.
עתידה להיות חוויה מעניינת וייחודית: מעניינת גם במישור האישי והנפשי וגם כמובן בהקשרים שלשמם התכנסנו- ארץ ישראל.

ואם שאלתם, ההתרגשות כבר מדירה שינה מעיני. ואני אומר תודה.
נפגש! שבוע טוב!

IMG_0224

תודה רבה שקראתם אין עליכם!
אשמח לשמוע את דעתכם דרך תגובה בסוף הפוסט. אם בא לכם לפרגן אתם/ן מוזמנים לעשות לייק וגם לשתף אותו בפלטפורמות השונות. אם נפתח לכם התיאבון לעוד תוכן איכותי תרדו עד לסוף הפוסט ושם מחכה לכם עוד חומר איכותי ומקורי במיוחד בשבילכם😎
נתראה בדרכים,רואי שגב

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים פופולרים

מה היא ספונטניות עבורך?

כל פעם שאני מסתכל על המילים האלו אני מתמלא בגעגועים לטיול הגדול שלי. הייתה לי חצי שנה שפשוט עשיתי מה שבא לי,

מים במדבר זה דבר מורכב

כמעט נתקענו בלי מים באמצע המדבר סתם, לא כזה דרמתי, אבל יש כאן סיפור עם מוסר השכל חשוב וכמה מחשבות על הובלת